قاب شکوه مادری در دستان مادر شهید «فیروز برزگر» قرار گرفت
قاب شکوه مادري در دستان مادر شهيد «فيروز برزگر» قرار گرفت
با حضور نماینده ولی فقیه؛

قاب شکوه مادری در دستان مادر شهید «فیروز برزگر» قرار گرفت

مراسم تکريم مادر شهيد والامقام «فيروز برزگر» در قالب ديدارهاي صميمانه «شکوه مادري» با حضور نماينده ولي فقيه در بجنورد برگزار شد.
شناسه خبر : 34342 تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۰:۵۱

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی، طرح ملی «شکوه مادری» چهارشنبه شب 22 دی ماه جاری با حضور حجت الاسلام نوری، نماینده ولی فقیه، «حسین فرخنده» مدیرکل ارشاد اسلامی و نیز شیرازیان، مدیر ستاد فهمای استان  در قالب دیداری صمیمانه با مادر شهید «فیروز برزگر»، از شهدای گلگون کفن دوران دفاع مقدس، اجرا شد.

 

حجت الاسلام «رضا نوری»، در این دیدار معنوی و ارزشمند، زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا را تکلیف خواند و گفت: شهدا از هرچه داشتند برای دفاع از این آب و خاک اسلامی  و آسایش جامعه گذشتند و این وظیفه ماست که فرهنگ متعالی شهدا را زنده نگه داریم و از آن محافظت کنیم.

وی همچنین ترویج فرهنگ شهدا را محافظت از ارزش های دینی و  انقلاب  اسلامی عنوان کرد و بر اهمیت این موضوع تاکید کرد.

 

«هاشم شیرازیان» طرح ملی  «شکوه مادری» را مرحله دوم اجرای «سه شنبه های تکریم» و را  با هدف شناسایی و تکریم خانواده معظم شهدا، ایثارگران، چهره های ماندگار، نخبگان و نوجوانان و جوانان ممتاز در عرصه های فرهنگی هنری، اجتماعی، دینی و علمی محله پیرامون مسجد عنوان کرد و افتخاری ارزشمند برای اهالی مسجد اعلام کرد.

در این دیدار خانواده شهید برزگر، با ذکر خصایص و ویژگی‌های  آن شهید به مرور برخی خاطراتش پرداختند و در پایان نیز با اهداء هدیه و یادبودی توسط مسئولان حاضر، یاد و خاطره شهید بزرگوار گرامی داشته و مادر آن شهید تکریم شد.

 

گفتنی است، شهید فیروز برزگر، متولد 1345 بود که در سال 1365 در عملیات کربلای 2  به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

پایان/