قدرداني از کسبه جهادگر بجنوردي در قالب طرح سه شنبه هاي تکريم

قدردانی از کسبه جهادگر بجنوردی در قالب طرح سه شنبه های تکریم

کانون فرهنگي هنري مسجد پنج تن آل عباء بجنورد با همراهي امام جماعت اين مسجد، از کسبه نيک انديش و جهاد گر مسجد تقدير کردند.
شناسه خبر : 16312 تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۵۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی؛ طرح ملی #سه_شنبه_های_تکریم به همت کانون فرهنگی هنری مسجد پنج تن آل عباء بجنورد با تقدیر از کسبه نمونه و جهادگر  محله مسجد  برگزار شد.

 

براین اساس در این مراسم که با همراهی حجت الاسلام رنجبر امام جماعت مسجد پنج تن آل عباء برگزار شد، ابتدا با حضور در محل کسب «برات نورانی » از کسبه مسجدی و جهاد گر با اهداء لوح سپاس و تمثال شهید سردار حاج قاسم سلیمانی تقدیر شد.

 

همچنین در ادامه فعالان مسجد  لوح سپاس سه شنبه های تکریم  را به «علی خان زاده» فروشنده مواد غذایی و خارو بار در محل کسب وی، برای خدمات مسجدی و مشارکت های انسان دوستانه اش به این فروشنده  تقدیم کردند.

 

در پایان نیز از «اصغر  یونسی»  نانوای خیر و مسجدی محله در قالب طرح سه شنبه های تکریم تقدیر شد.

 

گفتنی است، طرح ملی سه شنبه های تکریم به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس طراحی و برنامه ریزی شده است،  که شناسایی و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و  نیز الگوسازی برای جوانان و نوجوانان، در قالب تکریم چهره های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز و ... در عرصه های فرهنگی و هنری، اجتماعی، دینی و علمی محل از اهداف برگزاری این طرح به همت کانون های مساجد است.

 

پایان/