از راه اندازی پویش کودک قرآنی تا اهداء کپسول اکسیژن ویژه درمان بیماران کرونایی در بجنورد
از راه اندازي پويش کودک قرآني تا اهداء کپسول اکسيژن ويژه درمان بيماران کرونايي در بجنورد
به همت جهادگران کانون پنج تن آل عباء بجنورد؛

از راه اندازی پویش کودک قرآنی تا اهداء کپسول اکسیژن ویژه درمان بیماران کرونایی در بجنورد

مدير کانون فرهنگي هنري مسجد پنج تن آل عباء بجنورد با توضيح برنامه هاي اجرا شده اين کانون ويژه اربعين حسيني، از برگزاري مسابقات فرهنگي و قرآني و همت جهادي با رويکرد مبارزه با بيماري کوويد 19 خبر داد.
شناسه خبر : 17413 تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۴:۲۹

«میلاد قربانی» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی، با اشاره به برنامه های اجرا شده این کانون ویژه اربعین حسینی از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و قرآنی و همت جهادی با رویکرد مبارزه با بیماری کووید 19 خبر داد وگفت:  راه اندازی پویش #کودک_قرآنی که در قالب مسابقه ارسال یک دقیقه فیلم از تلاوت  قرآن کودکان  به آیدی تلگرامی @tanjebarail68  اقدام کنند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد پنج تن آل عباء بجنورد افزود: مهلت شرکت در  این مسابقه برای علاقمندان 20 مهرماه جاری است.

 

قربانی در ادامه از طراحی و برگزاری مسابقه مجازی  نقاشی کودک و نوجوان  با موضوع مبارزه با بیماری کرونا خبر داد و گفت: این مسابقه برای گروه های سنی 4 تا 7 سال، 8 تا 10 سال و نیز 11 تا 14 سال در نظرگرفته شده است.

 

وی موضوع مسابقه مذکور را  رعایت نکات  بهداشتی مبارزه با کرونا، کادر پزشکی، قهرمانان سلامت و شعار در خانه می مانیم اعلام کرد و گفت: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه تصویر نقاشی را همراه مشخصات خود  تا تاریخ 20 مهرماه جاری به آیدی تلگرامی @tanjebarail68 ارسال کنند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد پنج تن آل عباء بجنورد، اهداء کپسول اکسیژن به بیمارستان امام حسن مجتبی (علیه السلام) بجنورد را دیگر برنامه انجام شده در ایام اربعین نام برد و گفت: این اقدام با هزینه شش میلیون و نهصد  هزار تومانی، به همت خیرین و جهادگران مسجدی تهیه و به بیمارستان ویژه درمان بیماران کرونایی بجنورد اهدا شد.

 

« قربانی»، در بخشی دیگر همچنین به برگزاری مسابقه دلنوشته و خاطرات  با موضوع اربعین حسینی با شعار #حب الحسین_یجمعنا اشاره کرد و افزود: آخرین مهلت ارسال آثار 20 مهر ماه و آثار از طریق آیدی تلگرامی @tanjebarail68 دریافت می شود.

 

وی در خاتمه افزود:  توزیع پانصد قرص نان رایگان و نیز تهیه و صبخ و توزیع غذای گرم و توزیع آن بین خانواده های نیازمند  نیزبه همت فعالان مسجد پنج تن آل عباء به مناسبت اربعین حسینی انجام گرفت.