آموزش مراحل طرح ایران قوی به فعالان فهما در بجنورد
آموزش مراحل طرح ايران قوي به فعالان فهما در بجنورد

آموزش مراحل طرح ایران قوی به فعالان فهما در بجنورد

طرح ايران قوي و نحوه ثبت فعاليت ها در سامانه بچه هاي مسجد، به فعالان و رابطان کانون مسجد امام حسين (عليه السلام) در بجنورد آموزش داده شد.
شناسه خبر : 17548 تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۵:۲۸

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی؛ نحوه ثبت فعالیت ها در دومین رویداد ملی فهما که با عنوان «ایران قوی» برگزار می شود، به رابطین و فعالان نوجوان و جوان کانون فرهنگی هنری رمضان مسجد امام حسین (علیه السلام) بجنورد آموزش داده شد.

 

بر این اساس حاضران در جلسه با مراحل مختلف ثبت اعضاء، نحوه عضو گیری در کانون و نیز خدمات و عناوین آموزشی و جشنواره ها  و  12 رواق فرهنگی هنری و کارآفرینی و نوآوری در سامانه بچه های مسجد آشنا شدند.

 

همچنین مسابقات فرهنگی هنری و شرکت در دوره های آموزشی ثبت شده در سامانه بچه های مسجد  و میزان دریافت امتیاز و بهره مندی از خدمات در نظرگرفته برای اعضای کانون ها نیز در این جلسه به صورت مجزا معرفی شد.

 

این جلسه با پاسخ به سوالات احتمالی حاضران توسط دو تن از کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان پایان یافت.

 

لازم به توضیح است، کانون فرهنگی هنری رمضان بجنورد  رابط اصلی کانون های مساجد شهر بجنورد است.

 

یادآوری می شود، استان خراسان شمالی در نخستین رویداد ملی فهما در سال 98،  به همت و تلاش کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان، توانست در میان استان های برتر فهما در شاخص رسانه و فضای مجازی قرار بگیرد.

پایان/