اعلام اسامی برگزیدگان مسابقات مجازی قرآن و اذان در بجنورد
اعلام اسامي برگزيدگان مسابقات مجازي قرآن و اذان در بجنورد

اعلام اسامی برگزیدگان مسابقات مجازی قرآن و اذان در بجنورد

اسامي برگزيدگان مسابقات مجازي قرآن و اذان از سوي مدير کانون فرهنگي هنري پنج تن آل عباء بجنورد اعلام شد.
شناسه خبر : 19833 تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۲۷

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی؛ «میلاد قربانی»، مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد پنج تن آل عباء بجنورد با اعلام اسامی دو مسابقه مجازی قرآن و اذان که به مناسبت هفته وحدت و به همت فعالان این کانون طراحی و اجرا شد، گفت: 37 قاری  نوجوان و جوان در دو رده سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال در این مسابقه شرکت کردند.

 

وی افزود: در رده سنی زیر 16 سال «سید رضا عباسی زاده»، «احمد حسن زاده» و «قاسم ایزانلو» به عنوان برگزیدگان قرآنی انتخاب و معرفی شدند.

 

قربانی به برگزیدگان رده سنی بالای 16 سال نیز اشاره و اعلام کرد: «حسن محمدی»، «ابراهیم احمدی» و«علی حیدری» قاریان برگزیده این بخش معرفی شدند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه مسابقه مجازی اذان در سه رده  سنی 7 تا 12 سال، 12 تا 18 سال و 18 تا 28 برگزار شد، برگزیدگان آن را به شرح ذیل اعلام کرد: «رضا رستمی»، «مهدی صادقی» و «حامد شیردل» موذنین برگزیده کودک رده سنی 7 تا 12 و نیز «امیر مهدی رحیمی»، «محمد حسین رضایی» و«محسن باقری» حائز رتبه رده سنی 12 تا 18 سال شدند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد پنج تن آل عباء بجنورد همچنین موذنین برتر رده سنی 18 تا 28 سال این مسابقه  را «محسن امامی»، «محمد خان زاده» و «حسین شاکری» اعلام کرد.

 

قربانی همچنین در تکمیل این بخش افزود: در مسابقه مجازی اذان 30 شرکت کننده نوجوان و جوان، به یمن هفته وحدت و میلاد رسول مهربانی ها با هم به رقابت پرداختند.

 

وی در پایان به برنامه های هفته کتاب در این کانون نیز اشاره کرد و از برگزاری نشست های کتابخوانی با شرایط محدود حضوری افراد و رعایت پروتکل های بهداشتی و برگزاری طرح ملی شنبه های کتاب مسجد و معرفی کتاب به نمازگزاران  خبر داد.

پایان/