برنامه‌های «ایران قوی» در نرم افزار شاد اجرایی شد
برنامه‌هاي «ايران قوي» در نرم افزار شاد اجرايي شد
به همت کانون رأفت شوقان؛

برنامه‌های «ایران قوی» در نرم افزار شاد اجرایی شد

مديرکانون فرهنگي هنري رأفت شوقان از گسترش فعاليت هاي اين کانون و اجراي طرح ملي «ايران قوي» در نرم افزار شاد با همکاري آموزش و پرورش شهرستان جاجرم خبر داد.
شناسه خبر : 19875 تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۴:۰۹

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی؛ «هاجر السادات هاشمی»، مدیر کانون فرهنگی هنری رأفت شوقان با اعلام این مطلب  گفت:  این کانون با همکاری آموزش و پرورش، کانال ارتباطی در نرم افزار شاد راه اندازی کرده و فعالیت های کانون در این کانون منعکس می شود.

 

وی افزود: طرح های اجرایی کانون های مساجد با رویکرد تبین طرح ملی «ایران قوی»، معرفی و اجرای شنبه های کتاب، روح مقاومت و معرفی شهدای دانش آموز، اجرای  طرح تلاوت نور با قرائت یک صفحه قرآن در روز، تفسیر و آموزش قرآن، برگزاری مسابقات فرهنگی و آموزشی و فراخوان جشنواره ها در این کانال در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و پی گیری می شود.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری رأفت شوقان همچنین گفت: به طور کلی برنامه ای هفتگی آماده  و در اختیار مخاطبان عضو کانال قرار گرفته که روزهای شنبه  نقاشی، رنگ آمیزی و نکات تربیتی و اخلاقی در نظر گرفته شده است.

وی  به روزهای دیگر اشاره و برنامه های را بدین شرح اعلام کرد: یکشنبه انیمیشن، خلاقیت و احکام، دوشنبه  آموزش بافتنی، کاردستی و آموزش قرآن و سه شنبه نیز شامل شعرخوانی، قصه خوانی و داستان، معرفی الگوی برتر پیش بینی شده است.

 

هاشمی  برنامه روزهای چهارشنبه و پنج شنبه را نیز به ترتیب  شامل  بازی و سرگرمی، گلدوزی، آشنایی با پیامبران و ائمه اطهار علیهم السلام، و نیز ورزش، هوش و معما و آشنایی با شهدا  اعلام کرد.

وی با عنوان اینکه جمعه ها  علاوه بر  آشنایی با ابعاد شخصیت  منجی عالم بشریت و تبیین  موضوع مهدویت و انتظار، مسابقات فرهنگی نیز در این کانال بارگذاری می شود، افزود: مسابقات طراحی شده از محتوا و مطالب ارائه شده در طول هفته  خواهد بود.

 

گفتنی است، کانون فرهنگی هنری رأفت در نخستین رویداد ملی فهما جزء کاننون های برتر استان  و از رابطین اصلی شبکه فهما در شهرستان جاجرم است.