کتابداران فعال کانون های فهما خراسان شمالی به صورت مجازی تقدیر شدند
کتابداران فعال کانون هاي فهما خراسان شمالي به صورت مجازي تقدير شدند
در قالب سه شنبه های تکریم؛

کتابداران فعال کانون های فهما خراسان شمالی به صورت مجازی تقدیر شدند

کتابداران فعال کتابخانه کانون هاي مساجد خراسان شمالي به صورت مجازي همزمان با هفته کتاب و کتابخواني و در قالب طرح ملي سه شنبه هاي کتاب تقدير شدند.
شناسه خبر : 19876 تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۵:۳۷

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای فهما از خراسان شمالی؛

طرح ملی سه شنبه های تکریم، امروز سه شنبه 27 آبان ماه جاری  همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، با قدردانی از برخی کتابداران  فعال کتابخانه کانون های مساجد خراسان شمالی به صورت مجازی  اجرا شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی با تماس تلفنی و از طریق ارتباط مجازی با چند تن از کتابداران کانون ها ضمن تبریک هفته کتاب از فعالیت های آنها  به ویژه در این ایام و شیوع ناگوار ویروس کرونا قدردانی کرد.

وی همچنین در این تماس ها که تا پایان هفته کتاب ادامه خواهد داشت، طرح های شنبه های کتاب؛ انتخاب و معرفی و انس با کتاب، توسعه فضای مجازی و اجرای طرح ملی «ایران قوی» و ثبت فعالیت های کتابخانه ای در سامانه بچه های مسجد و مسابقات فرهنگی را نیز یادآور شد.

«هاجر قادری»، «اقدس عماد رویانی» از اسفراین، «مریم رجبی» و «فریده اکبری» مانه و سملقان، «مهدی محمد پور» و «اعظم نامور» از راز و جرگلان، از شهرستان بجنورد «مصطفی حصاری» و «مهدی دانش طلب»  و نیز «میلاد قربانی»، «مرضیه مهربان» و«شیماالسادات موسوی» کتابداران فعال کانون های شهر فاروج همچنین «زهرا نوری» و«رمضانی»از شهرستان جاجرم، «محمد محمدزاده قانعی» و «نوروزی» شیروان  و «رسول متین» و «عباس صادقی»  نیز از گرمه مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

گفتنی است، برخی از کانون های استان همچون کانون های محبان الزهرا(سلام الله علیها) اسفراین، پنج تن آل عباء بجنورد در برنامه هایی خودجوش از کتابدار کانون خود تقدیر کردند.

پایان/