«ایران قوی» همراه مسجدیان دوستدار کتاب در مانه و سملقان شد
«ايران قوي» همراه مسجديان دوستدار کتاب در مانه و سملقان شد

«ایران قوی» همراه مسجدیان دوستدار کتاب در مانه و سملقان شد

جلسه هماهنگي و توجيه طرح ملي «ايران قوي» با هدف تبيين فعاليت ها و مسابقات فرهنگي هنري در کانون هاي فهما شهرستان مانه و سملقان همزمان با هفته کتاب و کتابخواني برگزار شد.
شناسه خبر : 19905 تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۴:۲۷

به گزارش ستاد ارتباطات رسانهای (فهما) از خراسان شمالی؛ جلسه هماهنگی و توجیه طرح  ملی ایران قوی با هدف تبیین فعالیت ها و مسابقات فرهنگی هنری در کانون های فهما شهرستان مانه و سملقان با حضور تعدادی از مدیران و رابطان کانون های این شهرستان برگزار شد.

 

این جلسه که در محل مسجد پنج تن آل عباء شهر آشخانه برگزار شد، ابتدا طرح ملی «ایران قوی» در قالب ثبت فعالیت هایی همچون بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی و اجرای طرح های شنبه های کتاب مساجد در سامانه بچه های مسجد  توسط کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان انجام گرفت.

 

همچنین نحوه شرکت در جشنواره ملی روستاها و عشایر دوستدار کتاب با تدوین طرح های کتابخوانی و تلاش برای توسعه فرهنگ مطالعه و و انس با کتاب نیز مطرح شد.

 

در این جلسه کارشناسان توسعه و ساماندهی و نیز فرهنگی هنری موارد لازم و نکات آموزشی در ثبت فعالیت ها، ارائه درخواست  و دریافت مجوز الکترونیک را برای مدیران حاضر تشریح کردند.

پایان/