نشست هم‌اندیشی «ایران قوی» در شهرستان جاجرم برگزار شد
نشست هم‌انديشي «ايران قوي» در شهرستان جاجرم برگزار شد

نشست هم‌اندیشی «ایران قوی» در شهرستان جاجرم برگزار شد

نشست هم‌انديشي با هدف هم‌افزايي و مشارکت بيشتر کانون‌هاي شهرستان جاجرم در طرح ملي ايران قوي با حضور رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي اين شهرستان برگزار شد.
شناسه خبر : 22329 تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۷:۴۹

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی، نشست هم اندیشی «ایران قوی» با هدف تبیین این طرح ملی و نیز ایجاد زمینه  مشارکت بیشتر کانون های شهرستان جاجرم در طرح ملی ایران قوی در محل کانون پیامبر اکرم(ص)  برگزار شد.

 

«علی اصغر شکوری»، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاجرم، در این نشست ضمن ابراز خرسندی از تدوین و اجرای طرح ملی «ایران قوی»، این مهم را سبب ایجاد فضای رقابتی سالم بین کانون های مساجد عنوان کرد.

 

وی ضمن در ادامه برای هر چه بهتر اجرا شدن این طرح و نیز زمینه سازی حضور و مشارکت بیشتر کانون های مساجد این شهرستان اعلام حمایت کرد.

 

«اصغر لنگری» کارشناس توسعه منابع و زیرساخت های کتابخانه ای ستاد فهمای خراسان شمال و نیز رابط کانون های شهرستان جاجرم و گرمه  نیز توضیحی در خصوص آیتم های طرح ملی ایران قوی داد و گفت: کانون های مساجد تا 22 بهمن ماه سال جاری فرصت دارند تا فعالیت های خود را در قالب سه شبستان و 12 رواق تعریف شده ذیل این شبستان ها در یامانه بچه های مسجد ثبت کنند.​این گزارش می افزاید: در ادامه نماینده ستاد فهمای استان ضمن بازدید حضوری از کانون های جاجرم و گرمه ضمن بررسی مشکلات این کانون ها، مراحل ثبت فعالیت ها به این کانون ها آموزش داد.