مجتمع فرهنگی چند منظوره روستای مهنان افتتاح می‌شود
مجتمع فرهنگي چند منظوره روستاي مهنان افتتاح مي‌شود

مجتمع فرهنگی چند منظوره روستای مهنان افتتاح می‌شود

مجتمع فرهنگي چند منظوره روستاي مهنان با محوريت کتابخانه عمومي و به همت کانون فرهنگي هنري شهداي مهنان مسجد قباي اين روستا به زودي افتتاح مي شود.
شناسه خبر : 22543 تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۸:۴۱

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی؛ «مجید مهنانی»، مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای مهنان  مسجد قبا روستای مهنان بجنورد با اعلام این خبر گفت: مجتمع فرهنگی چند منظوره با محوریت کتابخانه عمومی هم اکنون و اتمام ساختمان با تجهیز بخش های مختلف  آن به زودی به بهره برداری می رسد.

 

وی افزود: تاکنون برای این پروژه فرهنگی نزدیک به 200 میلیون تومان هزینه شده است.

 

مهنانی با تشریح این پروژه افزود: 3 طبقه در 170 متر مربع شامل  دفتر کانون فرهنگی هنری شهدای مهنان، کتابخانه عمومی، سالن مطالعه و مخزن، اقامتگاه بوم گردی  و آشپزخانه در نظر گرفته شده است.

 

وی اضافه کرد: در ساخت این پروژه علاوه بر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، اوقاف و امور خیریه، و بنیاد مسکن استان همراهی داشته اند.

 

مهنانی همچنین  در ادامه این مطلب گفت: به تازگی از سوی دفتر ستاد فرامین امام خمینی در استان نیز برای تکمیل این مجتمع چند منظوره  اعلام حمایت و پرداخت هزینه ای نزدیک به 20 میلیون تومان شده است که به زودی پرداخت می شود.

 

وی همچنین برای تکمیل  و تجهیز این پروژه خواست تا نهادهایی همچون نهاد کتابخانه های عمومی استان و نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان حمایت کنند.