کانون «مقاومت» در منطقه آذرسا بجنورد پذیرای نوجوانان و جوانان شد
کانون «مقاومت» در منطقه آذرسا بجنورد پذيراي نوجوانان و جوانان شد
با حضور مسئولان استانی و کشوری؛

کانون «مقاومت» در منطقه آذرسا بجنورد پذیرای نوجوانان و جوانان شد

در آستانه ميلاد مولاي متقيان امير مؤمنان علي (ع)، کانون فرهنگي هنري «مقاومت» در منطقه آذرسا بجنورد با حضور نماينده ولي فقيه و مسئول دبيرخانه شوراي سياست‌گذاري ستاد فهما افتتاح شد.
شناسه خبر : 25477 تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۵۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی؛ کانون فرهنگی هنری «مقاومت»، با حضور حجت الاسلام و المسلمین «رضا نوری»، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد و نیز «حسین براتی»، مسئول دبيرخانه شوراي سياست‌گذاري ستاد فهما، فعالیت فرهنگی تبلیغی خود را در دل در مسجد علی بن ابیطالب (علیه السلام)  منطقه آذرسا بجنورد  آغاز کرد.

 

همچنین در این افتتاحیه که حضور نوجوانان و جوانان  مسجدی  مهمترین ویژگی بارز آن بود، سردار «ابوالقاسم چمن»، فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (علیه السلام) استان، «حسین فرخنده»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان و نیز حجت الاسلام و المسلمین «محمدرضا آسوده»، مدیرکل اوقاف و امور خیریه  استان نیز حضور داشتند، از فعالیت های این کانون اعلام حمایت کردند.

 

حجت الاسلام و المسلمین «رضا نوری»، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد ضمن ابراز خرسندی از حضور اعضای جوان و پرتلاش مسجد علی بن ابیطالب (علیه السلام) و قدردانی از همت و همدلی ارکان مسجد با مدیریت حجت الاسلام فولادی، امام جماعت آن، و نیز از اقدامات صورت گرفته و ارتقاء برنامه های مسجد در این منطقه محروم شهر بجنورد اعلام حمایت کرد.

 

«هاشم شیرازیان»، مدیر ستاد فهمای  خراسان شمالی نیز پیش از افتتاح این کانون،  از فعالیت 389 کانون فرهنگی هنری در مساجد  استان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه منطقه آذرسا بجنورد فاقد کتابخانه عمومی و محیط فرهنگی است، کانون  و کتابخانه فرهنگی و هنری در مسجد علی بن ابیطالب (علیه السلام)  بیش از پیش می تواند فضای تعاملی فرهنگی و تربیتی برای اهالی این منطقه به خصوص جوانان و نوجوانان باشد.

مسئولان حاضر به همراه نماینده ولی فقیه از بخش های مختلف این مسجد که در حال ساخت است، نیز بازدید کردند از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات در روند بهره برداری هر چه سریعتر  آن قرار گرفتند.