نوجوانان مسجدی به امام زمان (عج) نامه نوشتند
نوجوانان مسجدي به امام زمان (عج) نامه نوشتند

نوجوانان مسجدی به امام زمان (عج) نامه نوشتند

مدير کانون فرهنگي هنري «رأفت» شهر شوقان از برگزاري مسابقه مجازي «نامه من به امام زمان(عج)» ويژه نوجوانان مسجدي همزمان با فرا رسيدن نيمه شعبان المعظم خبر داد.
شناسه خبر : 26313 تاریخ انتشار : ۹ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۵:۴۱

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)از خراسان شمالی؛ «هاجر السادات هاشمی»، مدیر کانون فرهنگی هنری رأفت  شهر شوقان و رابط کانون های شهرستان جاجرم  با تبریک  اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن  نیمه شعبان، سالروز میلاد حضرت قائم (عجل الله تعالی فرج الشریف)، با اعلام این خبر گفت: این مسابقه به صورت مجازی و در نرم افزار شاد برای دانش آموزان و اعضای کانون طراحی شده است.

 

وی  همچنین اعلام کرد: برای شرکت در این مسابقه نوجوانان می بایست نامه ای به امام زمان بنویسند و در آن از هرچه که دوست دارند اتفاق بیفتد با  امام خود صحبت کنند.

 

هاشمی ادامه داد:  علاقمندان تصویر نامه  را همراه مشخصات فردی خود می بایست از طریق نرم افزار شاد به  آدرس@about_turab  ارسال کنند.

 

وی همچنین از طراحی مسابقه  مجازی #طعم_شیرین_خدا  نیز  خبر داد و افزود: این مسابقه نیز از میان آموزش های پیش از این در گروه  به دانش آموزان  که با هشتک مذکور در گروه بارگذاری شده و در قالب مسابقه کتابخوانی سوالاتی از این آموزش ها مطرح  که اش آموزان می بایست به سوالات پاسخ دهند.

هاشمی  مهلت شرکت در این مسابقه ها را تا پایان روز نیمه شعبان  اعلام کرد.

هاشمی همچنین از توزیع یکهزار و 500 پرس غذای نذری بین خانواده های نیازمند  به همت و مشارکت خیرین در این منطقه به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد اباصالح المهدی (عجل الله تعالی فرج الشریف ) خبر داد.