انتصاب مدیر کانون«جوانان امیر المومنین(ع)» به عنوان دبیر استانی مجمع مشورتی نظام مسائل در خراسان شمالی
انتصاب مدير کانون«جوانان امير المومنين(ع)» به عنوان دبير استاني مجمع مشورتي نظام مسائل در خراسان شمالي

انتصاب مدیر کانون«جوانان امیر المومنین(ع)» به عنوان دبیر استانی مجمع مشورتی نظام مسائل در خراسان شمالی

«علي بداغي»، مدير کانون فرهنگي هنري جوانان امير المومنين (عليه السلام ) گرمه با حکم «حمزه صفر بيگي»، دبيرکل مجمع مشورتي نظام مسائل کشور به عنوان دبير استاني اين مجمع‌ در خراسان شمالي معرفي شد.
شناسه خبر : 26344 تاریخ انتشار : ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۶:۲۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای فهما از خراسان شمالی؛ مجمع مشورتی نظام مسائل کشور در استان خراسان شمالی با معرفی  و صدور حکمی «علی بداغی»، مدیر کانون فرهنگی هنری «جوانان امیرالمومنین(علیه السلام)» گرمه به عنوان دبیر استانی، فعالیت خود را به طور رسمی در این استان  آغاز کرد.

 

در این حکم که از سوی «حمزه صفر بیگی»، دبیرکل مجمع مشورتی نظام مسائل کشور صادر شده، آمده است:

برادر گرامی، جناب آقای «علی بداغی»

سلام علیکم؛

مجمع مشورتی نظام مسایل کشور  با هدف عینیت بخشیدن به بیانیه گام دوم  انقلاب  و به منظور بررسی و شناسایی ظرفیت ها  و احصاء مشکلات  کشور  با تدبیر و نگاه برآمده  از روحیه انقلابی تشکیل گردیده است.

نظر به تعهد، تجارب و شایستگی های جنابعالی در راستای مأموریت و اهداف نظارت های میدانی با استفاده از پتانسیل های مردمی  که  در کمیسیون های تخصصی در دستور کار قرار گرفته  است  بدینوسیله شما را به مدت یکسال به عنوان دبیر مجمع مشورتی نظام مسایل  استان خراسان شمالی منصوب  می نمایم.

امید است با استعانت  از درگاه خداوند  متعال و بهره گیری از رهنمود ها، تدابیر و منویات ولی امر مسلمین جهان، مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) بتوانید با استفاده از امکانات مادی و معنوی، با همت و تلاش هر چه بیشتر در خدمت  به آحاد مردم  برای اعتلای  ارزش های ناب انقلاب اسلامی و آرمان های شهدا  از هیچ  تلاشی دریغ  ننمایید.

آرزومندم ضمن نصب العین قرار دادن  مکتب جهادی  شهید سلیمانی با تقویت  بنیه علمی، بصیرتی و مهارتی  زمینه ساز  رشد  و بالندگی  اجتماعی جوانان در جهت  تحقق گام دوم  انقلاب  باشیم و با حمایت  از نیروهای  جوان، مومن و متعهد  بسترساز  تمدن نوین اسلامی گردیم.

«حمزه صفر بیگی»

دبیر کل  مجمع مشورتی  نظام مسایل کشور

 

«علی بداغی» دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان خراسان شمالی در توضیحی تکمیلی در این باره گفت: این مجمع ذیل نظارت میدانی مجلس شورای  اسلامی  و با هدف تعامل  سازنده  با بخش های  مختلف فرهنگی و اقتصادی و آموزشی و ... در تمامی اقصی نقاط کشور راه اندازی شده که در استان خراسان شمالی نیز با مدنظر قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب و تاکیدات  رهبر معظم انقلاب، راه‌اندازی ۱۰ کمیسیون‌ شامل صنایع و معادن، انرژی، کشاورزی، اقتصادی، عمران،آموزش، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی و بهداشت برای رسیدن به اهداف طراحی شده و در دستور کار قرار گرفته است.

وی  همچنین اضافه کرد: در همین قالب مجمع های شهرستانی با تعیین دبیر مجمع در هر شهرستان  و کمیسیون های زیر مجموعه، به زودی تشکیل و شروع به فعالیت خواهد کرد تا با تلاش و بهره مندی از ظرفیت‌های بومی استان نسبت به شناسایی مسائل و مشکلات مردم، ظرفیت‌های منطقه، ایده‌پردازی و پیگیری مطالبات عمومی  گام برداریم و در تعامل سازنده با مجلس و اهداف مجمع شاهد تصویب و اجرای قوانین ارتقاء دهنده جامعه باشیم.

 

پایان/