خداقوت ِمدیرکل ارشاد خراسان شمالی به اهالی فهما در شب میلاد کریم آل طه
خداقوت ِمديرکل ارشاد خراسان شمالي به اهالي فهما در شب ميلاد کريم آل طه
همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام)؛

خداقوت ِمدیرکل ارشاد خراسان شمالی به اهالی فهما در شب میلاد کریم آل طه

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان شمالي همزمان با ميلاد حضرت امام حسن مجتبي (عليه السلام) در سه مسجد شهر بجنورد حضور يافت و از فعاليت هاي فرهنگي و قرآني کانون هاي اين مساجد بازديد کرد و همراه اين برنامه ها شد.
شناسه خبر : 27008 تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۲:۵۰

 

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای فهما از خراسان شمالی؛

«حسین فرخنده »، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی همزمان با میلاد حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) با همراهی «هاشم شیرازیان» مدیر ستاد فهمای استان  در سه مسجد  امام سجاد (علیه السلام)، قدس و صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) شهر بجنورد حضور یافت و همراه فعالیت های فرهنگی تدارک دیده شده ویژه میلاد کریم اهل بیت (علیهم السلام) و نیز برنامه های ویزه ماه مبارک رمضان توسطکانون های این مساجد شد.

 

فرخنده در این بازدید ها ابتدا در مسجد  امام سجاد (علیه السلام) حضور یافت و ضمن خداقوت در جریان فعالیت های خیرخواهانه و خداپسندانه کانون فرهنگی هنری امام سجاد در  این مسجد قرار گرفت و فعالیت های انجام شده را ستونی خواند و اعلام حمایت کرد.

«یوسفعلی گریوانی»، مدیرکانون امام سجاد علیه السلام از تهیه 700 بسته معیشتی به ارزش ریالی هر کدام 3 میلیون ریال خبر داد  و گفت: با کمک خیرین هر شب ماه مبارک نیز غذای گرم طبخ و با همکاری امام جماعت و جوانان فعال در این مسجد در سفره نیازمندان قرار می گیرد.

وی شناسایی دقیق و پیگیری مستمر نیازهای خانواده های نیازمند و آموزش مباحث دینی نوجوانان را از اهم فعالیت های این مسجد و کانون فرهنگی هنری اعلام کرد.

 

در ادامه همچنین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  در مراسم جزء خوانی مسجد قدس بجنورد حضور یافت و  با نوجوانان کانون علامه امینی (ره) این مسجد همراه شد.

حجت الاسلام میثم بهاری مدیرکانون علامه امینی (ره) بجنورد فعالیت های قرآنی و تربیت حافظان کودک و نوجوان  و نیز فعالیت های کتابخوانی و تهیه غذای نذری را از جمله برنامه های این مسجد و کانون نام برد و گفت: به تازگی تفاهم نامه ای با شورای مبارزه  با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای اجرای طرح تربیتی چکامه امضا شده که اجرای هر چه بهتر آن در محله های حاشیه  نیاز به حمایت بیشتر حوزه فرهنگ دارد .

 

«حسین فرخنده» همچنین در بخش پایانی این بازدید ها  در محفل جزء خوانی قرآن کریم مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) بجنورد که به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در محوطه باز و محل پارک همجوار مسجد برگزار می شود، حضور پیدا کرد و همراه روزه داران  این مسجد شد.

 

پایان/